Fridhemsskolan.

Fridhemsskolan åk 7-9

 

Välkommen till Fridhemsskolan

 

Besöksadress: Västlundavägen 54

 

Rektor 
Kristin Westerberg, 0960-156 11 eller 072-513 17 96
kristin.westerberg@arvidsjaur.se


Biträdande rektor
Ann Lidgren, 0960-157 62 eller 073-024 55 02
ann.lidgren@arvidsjaur.se


Expeditionen 

Linnea Lilja, 0960-156 10
linnea.lilja@arvidsjaur.se 

Anna Hallnor, 0960-155 47
anna.hallnor@arvidsjaur.se 


SYV  
Anna Norén, 0960-156 18 
anna.noren@arvidsjaur.se 

Jämna veckor: Mån-tis 08.00-16.30
Udda veckor: Mån-ons 08.00-16.30
Lunch cirka 12.00-12.30 alla dagar


Skolkurator
Maria Eklund, 0960-156 64 eller 073-081 56 57
maria.eklund@arvidsjaur.se


Specansvarig

Therese Eriksson, 0960-156 20 eller 073-068 93 86
therese.eriksson@arvidsjaur.se


Sjukanmälan och ledighetsansökan görs på skolplattformen Schoolsoft,
alternativt ring 0960-155 47.
Gå till Schoolsoft


Är det något som inte fungerar kan du höra av dig till: kristin.westerberg@arvidsjaur.se

Du kan även höra av dig om du har förslag på förändringar eller andra synpunkter.


Skriv ut: