Fridhemsskolan.

Fridhemsskolan åk 7-9

 

Välkommen till Fridhemsskolan

 

Besöksadress: Västlundavägen 54
Postadress: Fridhemsskolan, Arvidsjaurs Kommun, 933 81 Arvidsjaur

 

Rektor 
Kristin Westerberg, 0960-156 11 eller 072-513 17 96
kristin.westerberg@arvidsjaur.se


Biträdande rektor
Ann Lidgren, 0960-157 62 eller 073-024 55 02
ann.lidgren@arvidsjaur.se


Expeditionen 

Linnea Lilja, 0960-156 10
linnea.lilja@arvidsjaur.se 

Anna Hallnor, 0960-155 47 eller 070-200 35 16
anna.hallnor@arvidsjaur.se 


SYV  
Anna Norén, 0960-156 18
anna.noren@arvidsjaur.se 

Anna finns på plats måndagar, tisdagar och fredag förmiddagar.
Hon nås säkrast på telefon eller mail.


Skolkurator
Maria Eklund, 0960-156 64 eller 073-081 56 57
maria.eklund@arvidsjaur.se

Maria finns på plats måndagar, torsdagar och ibland tisdagar.
Hon nås säkrast på telefon eller mail.


Skolsköterska
Jessica Sehlstedt, 0960-156 13 eller 070-368 89 03
jessica.sehlstedt@arvidsjaur.se

Jessica finns på plats måndagar och torsdagar.
Hon nås säkrast på mail eller i Schoolsoft.


Specansvarig

Vi har för närvarande ingen specansvarig. 
Vid frågor, kontakta expeditionen!


Sjukanmälan görs senast 08:00 i Schoolsoft, även ledighetsansökan görs i Schoolsoft.
Vid problem eller frågor, kontakta Anna Hallnor (070-200 35 16 eller 0960-155 47).

Klicka här för att komma till Schoolsoft.


Är det något som inte fungerar kan du höra av dig till: kristin.westerberg@arvidsjaur.se

Du kan även höra av dig om du har förslag på förändringar eller andra synpunkter.


Skriv ut: